Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /autoinstalator/drupal/includes/menu.inc).

Odpowiedz XII na zapytanie z dnia 04.03.2015

Białystok, 06-03-2015r.

 

Dotyczy przetargu nieograniczonego na realizację w ramach II etapu oś. Bacieczki VI budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 6 wraz z zagospodarowaniem terenu.

Nr ogłoszenia: 42560 - 2015

Ogłoszenie

W odpowiedzi na zapytania dotyczące przetargu nieograniczonego na Realizację w ramach II etapu oś. Bacieczki VI budynku mieszkalnego wielorodzinnego  nr 6 wraz z zagospodarowaniem terenu, Zamawiający odpowiada:

      Pytanie 1. W wycenie instalacji c.o. ujmować tylko rozprowadzenie instalacji od stacji mieszkaniowych do grzejników włącznie, bez leżaków w piwnicy i pionów według opisu na rysunku nr07(zakres MPEC)

Odpowiedź 1. Wycenę należy wykonać zgodnie z umieszczonym na stronie internetowej w dniu 05-03-2015 przedmiarem zamiennym instalacji c.o.

Pytanie 2.     Czy przy grzejnikach stosować odpowietrzniki automatyczne Taco, czy zostawić ręczne, które przychodzą w zestawie z grzejnikami

 Odpowiedź 2. W wycenie należy uwzględnić odpowietrzniki ręczne.